• FemiGym TopBaner

Trening 

 

FemiGym to nowy trening dla Pań, który łączy trening siłowy z treningiem aerobowym.

 

 

Trening obwodowy łączy w sobie elementy łagodnego aerobiku oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie z zastosowaniem prostych w użyciu maszyn z oporem hydraulicznym, w których opór dostosowuje się automatycznie do prędkości ruchu osoby ćwiczącej (wolniej - mniejszy opór, szybciej – większy opór). W ten sposób każda z Pań może indywidualnie decydować o tym, z jaką siłą wykonuje ćwiczenia. Trening uruchamia wszystkie główne partie ciała i grupy mięśni, a ponieważ trwa zaledwie 30 minut, łatwo jest wygospodarować ten czas wśród codziennych zajęć. Ćwiczenia w kręgu FemiGym są odpowiednie zarówno dla osób, które ćwiczą, by zgubić zbędne kilogramy, jak i dla tych, które dzięki aktywności fizycznej chcą się lepiej czuć i wyglądać. Dodatkowe wykorzystanie równoważni, stepów oraz ćwiczeń typu pilates urozmaica trening i sprawia, że każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Jeżeli zainteresował Cię ten rodzaj treningu to zapraszamy na zajęcia Femi Fit oraz Fit Morning (terminy na podstronie: rezerwacja i grafik).

 

Co 30 sekund uczestniczki treningu opuszczają aktualną maszynę do ćwiczeń i przechodzą do ćwiczeń pośrednich (np. aerobiku, stepu, joggingu czy tańca w miejscu), służących aktywnej regeneracji i utrzymaniu optymalnego poziomu wysiłku. Podczas treningu następuje rozgrzewka, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia koordynacyjne i rozluźniające, często zakończone elementem wspólnej zabawy tanecznej w grupie. Trening poprawia kondycję fizyczną (siłę mięśni, wydolność krążenia, koordynację ruchów) i pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie.

 

Dwie a jeszcze lepiej trzy 30 minutowe sesje w tygodniu wystarczą, by w krótkim czasie osiągnąć zauważalne efekty. Ćwiczenia w FemiGym są odpowiednie zarówno dla osób, które ćwiczą by zgubić zbędne kilogramy, jak i dla tych, które dzięki aktywności fizycznej chcą się lepiej czuć i wyglądać. W celu optymalnej regeneracji zaleca się równomierne rozłożenie treningów w tygodniu, tak aby pomiędzy treningami był przynajmniej dzień przerwy.

 

Maszyny do ćwiczeń są tak proste w użyciu, że możesz rozpocząć pełen trening już pierwszego dnia, nawet jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś. Sprzęt z oporem hydraulicznym przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet, sam bowiem przystosowuje się do poziomu sprawności fizycznej, pozwalając na ćwiczenie w tempie dogodnym dla każdej osoby. Im mocniej i szybciej naciskasz, tym ciężej ćwiczysz; gdy naciskasz wolniej, ćwiczenia są lżejsze. Na sprzęcie w FemiGym mogą ćwiczyć również osoby z nadwagą, osoby nie cieszące się zbyt dobrą kondycją fizyczną, a także ci wszyscy, którzy dotychczas z wielu względów unikali aktywności ruchowej. Trening idealnie nadaje się dla grup wiekowych określanych jako „50+”.

 

Dostosuj swoją dietę do treningu FemiGym. Pamiętaj, że aby szybciej zgubić zbędne kilogramy i uzyskać długotrwałe efekty należy połączyć plan treningowy z odpowiednio zbilansowaną dietą. Dzięki DietMap otrzymasz nie tylko INDYWIDUALNĄ DIETĘ, ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym. Jeżeli nowej koncepcji żywieniowej towarzyszyć będzie aktywność ruchowa, szybciej osiągniesz upragnioną sylwetkę. Klientki, które wykupią członkostwo na 12 miesięcy, otrzymują DietMap w pakiecie. Możesz również wykupić tylko DietMap, nie uczestnicząc w treningach w FemiGym.

 

Trening poprawia kondycję fizyczną i pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie. Jeżeli chcesz mądrze i zdrowo schudnąć, ćwicz i stosuj właściwą dietę, a wówczas bez dużego wysiłku i niezależnie od wieku, będziesz cieszyć się wymarzoną figurą – bez efektu jo-jo.

FemiGym
 

 

Kontakt

Zapisz się na bezpłatny pierwszy trening!Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FemiGym na podany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących: SMS-em, e-mailem, drogą telefoniczną (kontakt z konsultantem).
Administrator danych osobowych – SML Mirosław Strucki z siedzibą w Koszalinie, ul. 1 Maja 12/21. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej info@femigym.pl. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się poniżej.
Zobacz więcej