Rozpocznij dietę

Za tobą pierwszy i podstawowy warunek osiągnięcia wymarzonej sylwetki… Chcesz rozpocząć dietę!
Nie jest tajemnicą, że wytrwanie na diecie nie jest proste. Nadmiar pracy, życie w biegu, przemęczenie…wszystko to utrudnia przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania. Dietmap to nie tylko indywidualnie dobrany plan żywieniowy, Ale także nowoczesny program umożliwiający kompleksowe zarządzanie twoją dietą!

 

Czym jest DietMap?

To indywidualna dieta przygotowana dla Ciebie! Opracowana zgodnie z zasadami zdrowego żywienia pozwala skutecznie schudnąć! Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom programu zrealizowanie celu jest jeszcze łatwiejsze, a osiągnięte efekty pozostają trwałe!

 

 

Program Dietmap z łatwością pomoże pokonać Twoje słabości! Wszelkie odstępstwa i potknięcia wynikające z braku silnej woli nie wpłyną na końcowy efekt odchudzania. Wystarczy, że wprowadzisz poczynione zmiany, a Dietmap automatycznie dostosuje dalszy plan Twojej diety.

Realizacja założonego celu będzie jeszcze prostsza dzięki aplikacji na komputer, telefon i tablet. Zawsze pod ręką, błyskawicznie zwróci uwagę na popełnione błędy, pomoże stworzyć listę zakupów i przypomni o zbliżającym się posiłku.

Dieta Dietmap ułatwi Twoje życie! Szybko wymienisz każdy posiłek, obliczysz jego wartości odżywcze, a dzięki szerokiej bazie przepisów z łatwością przygotujesz wszystkie potrawy!


Jesteś gotowa na rewelacyjne odchudzanie z DietMap?!


Rozpocznij dietę
Chcesz dokłądniej poznać funkcjonalności naszego programu?

Dowiedz się więcej