Funkcjonalności  i korzyści

Dietmap to zbiór praktycznych elementów, które połączone razem, zapewniają sukces podczas odchudzania. Nie zapominajmy, że podstawowym warunkiem skuteczności diety, jest to, że musimy na niej wytrwać. Nie jest to sprawa prosta i aby tak się stało, jadłospis musi być dopasowany do naszych potrzeb oraz stylu życia.

 

Program Dietmap umożliwia Ci stworzenie idealnie dopasowanego planu żywieniowego. Od samego początku swobodnie określasz ramy realizowanej diety.

Decydujesz o liczbie i porze spożywanych posiłków, określasz swoją aktywność fizyczną oraz wiele innych preferencji. Ale najważniejsze jest to, że samodzielnie definiujesz ile chcesz schudnąć i w jakim czasie zamierzasz osiągnąć nową wagę!

 

Dużą zaletą Dietmap jest fakt, że z programu możesz korzystać na różnych urządzeniach. Na swoim komputerze przez stronę internetową, ale dzięki aplikacji mobilnej, również na telefonie bądź tablecie. Stała synchronizacja danych sprawia, że zmiany wprowadzone w twojej diecie, natychmiast aktualizują się na wszystkich urządzeniach. Dzięki temu z Dietmap korzystasz swobodnie, nie ważne gdzie jesteś!

Poznaj jeszcze dokładniej wszystkie możliwości DietMap:

 

Plan żywieniowy

To dopasowany do potrzeb, pełny plan posiłków na każdy dzień twojej diety. Wszystkie dania podane są wraz z gotowymi przepisami „krok po kroku”.

Tutaj znajdziesz podstawowe informacje o liczbie spożywanych kalorii, oraz strukturze przyjmowanych składników odżywczych (tłuszcze , białka, węglowodany, błonnik).

Tym co odróżnia naszą dietę od tradycyjnych planów żywieniowych jest jej dynamika! Dietmap na bieżąco analizuje wprowadzone przez Ciebie zmiany i dopasowuję dietę tak, aby jej założenia się nie zmieniły. Dzięki temu, nawet chwile słabości nie przekreślają szansy na sukces w odchudzaniu!

Plan żywieniowy
Plan żywieniowy

Nie masz apetytu na dany posiłek? Nie martw się – po prostu wymień go na inny! Dietmap automatycznie zaproponuje Ci szeroką gamę potraw o zbliżonej wartości kalorycznej.

Kiedy okaże się jednak, że zjadłaś więcej - nasz program ponownie Ci pomoże! Wprowadź jedynie posiłek o wyższej kaloryczności, a Dietmap samodzielnie przeliczy wartości odżywcze i skoryguje dalszy plan Twojej diety!

Możesz także sama zarządzać planem posiłków! Dodawaj je do ulubionych i z łatwością wprowadzaj do dziennego jadłospisu. Analogicznie możesz tworzyć kompozycje całych dni Twojej diety! Dzięki temu skutecznie zrealizujesz swój cel, jedząc to na co masz ochotę!

Kompletna baza praktycznych przepisów zawarta w programie, ułatwi Ci przygotowanie poszczególnych posiłków Twojej diety!

Lubisz gotować? Potrafisz sama komponować smaczne i zdrowe potrawy? Dodawaj je do naszej bazy i wykorzystuj w swojej diecie! Jeżeli dodatkowo pragniesz pochwalić się zdolnościami kulinarnymi, udostępnij swój przepis wszystkim użytkownikom programu Dietmap!

Dodatkowe funkcjonalności

Praktyczne przepisy.
Kompletna baza sprawdzonych przepisów „krok po kroku”

Lista zakupów.
Automatycznie generowana lista produktów niezbędnych do przygotowania posiłków Twojej diety

Dodawanie przekąsek.
Kiedy dodasz nieplanowaną przekąskę, Dietmap samodzielnie naprawi dalszy plan diety!

Ulubione posiłki i wymiana.
Dodawaj posiłki do ulubionych i jednym kliknięciem wprowadzaj je do swojej diety

Ulubione dni i wymiana.
Zapisuj dni jako ulubione i odchudzaj się jedząc to co lubisz!

Dynamiczna dieta.
Nie przejmuj się gdy zjadłaś za dużo – po wprowadzeniu zmian program sam skoryguje Twoją dietę!

Aplikacje mobilne.
Dieta zawsze przy Tobie dzięki aplikacji na telefon i tablet

Przypomnienia o posiłkach
Otrzymuj powiadomienia przypominające o porze spożywania posiłków

Kontroler wagi.
Na bieżąco sprawdzaj postępy w realizacji założonego celu

Moje wyniki.
Kontroluj proporcję spożytych wartości odżywczych

Kalkulator kalorii.
Sprawdzaj dokładne wartości kalorii dowolnych produktów/posiłków

Dodawanie własnych potraw.
Komponuj własne potrawy i korzystaj z nich podczas diety!